۲۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۴

کلیپ خبری

آخرین اخبار از وام ودیعه مسکن

مبلغ ودیعه مسکن متأهلی برای شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر از ۱۵ میلیون تومان به ۶۰ میلیون تومان و در شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر از ۲۰ میلیون تومان به ۹۰ میلیون تومان و تهران از ۲۵ میلیون تومان به ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

آخرین اخبار از وام ودیعه مسکن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار در خصوص برنامه این صندوق برای سال جدید گفت: امسال با یک افزایش ۴ برابری در خصوص وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل که با هدف جوانی جمعیت محقق خواهد شد، سال جدید را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: این وام شامل تمامی دانشجویان متاهلی خواهد شد که در محل تحصیل خود خانه اجاره کرده باشند. مبلغ ودیعه مسکن متأهلی برای شهرهای زیر ۵۰۰ هزار نفر از ۱۵ میلیون تومان به ۶۰ میلیون تومان و در شهرهای بالای ۵۰۰ هزار نفر به جز تهران  از ۲۰ میلیون تومان به ۹۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

گنجی در خصوص  افزایش وام ودیعه مسکن تهران نیز تصریح کرد: وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل تهران از ۲۵ میلیون تومان به ۱۲۰ میلیون تومان افزایش یافته است که همگی این مبالغ این ترم به دانشجویان پرداخت خواهد شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در پایان به  آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن دانشگاه‌ها را از اول اردیبهشت اشاره کرد و گفت:  دانشجویان تا ۱۵ اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام این وام فرصت دارند و می‌توانند خانه اجاره کنند و ما مبلغ وام را به حسابشان واریز می‌کنیم. در اندیشه معاصر ببینید

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط