آبادان در فکر تکرار برد طلایی مقابل پرسپولیس

صنعت نفت آبادان سال گذشته نیز در اوایل ماه اسفند، با هدایت علیرضا منصوریان موفق به شکست پرسپولیس در آبادان شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از پارس فوتبال،آبادان در فکر تکرار برد طلایی مقابل پرسپولیس. صنعت نفت آبادان سال گذشته نیز در اوایل ماه اسفند، با هدایت علیرضا منصوریان موفق به شکست پرسپولیس در آبادان شد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی امروز در حالی مقابل صنعت نفت آبادان قرار می‌گیرند که با توجه به پیروزی سپاهان و استقلال در مسابقات روز گذشته، محکوم به کسب برتری و ماندن در صدر جدول هستند.

اما پرسپولیس سال گذشته نیز در چنین مقطعی به آبادان رفت و مقابل شاگردان علیرضا منصوریان بازنده بود. درست در روز ۱۵ اسفند سال ۱۴۰۰، بازی برگشت این دو تیم در نیم فصل دوم به میزبانی نفت برگزار شد و در نهایت این طلایی‌پوشان بودند که با گل‌های محمدرضا غبیشاوی و محمود مطلق‌زاده برنده از زمین مسابقه خارج شدند.

منصوریان در حالی موفق به شکست یحیی گل‌محمدی در بازی رو در شد که با این پیروزی، باعث شد اختلاف پرسپولیس با استقلال در صدر جدول به ۶ امتیاز برسد و به همین واسطه کمک بزرگی به تیم محبوبش در راه کسب عنوان قهرمانی کرد.

اما حالا شرایط متفاوت است؛ در حالی که سال گذشته نفتی‌ها با هدایت سرمربی با تجربه خود، دغدغه‌ای برای سقوط نداشتند، اما در این فصل جزو تیم‌های پایین جدول هستند و برای فرار از منطقه قرمز تلاش می‌کنند. شاید این واقعیت که هر دو تیم امروز محکوم به کسب سه امتیاز هستند، به جذابیت‌های بازی اضافه کند و شاهد دیداری هجومی باشیم.

انتهای پیام/*